Zapraszamy wszystkie firmy których klienci są lub mogą zaliczać się do grona miłośników astronomii do reklamy w naszym miesięczniku. Astronomia jest jedynym na polskim rynku miesięcznikiem przeznaczonym dla miłośników astronomii, dlatego zamieszczenie właśnie u nas reklamy jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia do tej grupy klientów.

Dodatkowym atutem Astronomii dla reklamodawcy jest jej cena (15,90 zł) która powoduje, że Astronomia trafia do przeciętnie zamożniejszego czytelnika niż pozostałe czasopisma nawiązujące do astronomii.

Cennik reklam dla jednokrotnej emisji


Okładka magazynu:
- druga strona 2400 zł
- trzecia strona 1600 zł
- czwarta strona 3000 zł
Wnętrze magazynu:
- cała strona 1600 zł
- 1/2 strony 1000 zł
- 1/4 strony 600 zł

Podane wyżej ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich podatek VAT 23%. Dla reklamodawców zamawiających reklamę na więcej niż jeden miesiąc (jeden numer pisma) przewidujemy dodatkowe korzystne rabaty.


Sposób zamawiania i warunki techniczne:

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z reklamą należy kierować na adres redakcja@astronomia.media.pl. W razie potrzeby kontaktu telefonicznego należy kontaktować się z redaktor naczelną, tel. 515-773-590.
Reklamę można przesłać w formie:
- Gotowej grafiki w dowolnym popularnym formacie graficznym (najlepiej PDF, TIF, PNG). Zalecana rozdzielczość to min. 300 dpi.
lub
- Opisu zawartości reklamy do wykonania przez naszego grafika, w tym jednak przypadku naliczone zostaną dodatkowe koszty związane ze stworzeniem reklamy negocjowane indywidualnie.

Numer zamykany jest pierwszego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc wydania. Tym samym reklamy np. do numeru listopadowego należy przesłać najpóźniej do 1 października.