Kosmos w zasięgu ręki

Astronomia – jedyny na rynku miesięcznik przeznaczony dla polskich miłośników astronomii. Tylko u nas znajdziesz co miesiąc 84-100 stron konkretnych informacji o tym, co ciekawego dzieje się na niebie i wśród społeczności miłośników astronomii, porad sprzętowych i obserwacyjnych, testów, map i efemeryd, opisów nieba i poszczególnych obiektów na nim widocznych. Z nami poznasz też i zrozumiesz przyczyny i przebieg różnych procesów zachodzących w kosmosie. Staramy się tak dobierać artykuły, aby przedstawiały nasze hobby z praktycznego punktu widzenia. Nie teoretyzujemy, nie opisujemy niczego, co nie byłoby w realnym zasięgu amatora astronomii. Zamieszczamy piękne zdjęcia kosmosu robione przez amatorów, pokazując, jak wysoki poziom można osiągnąć, nie mając teleskopu Hubble'a czy 5 m zwierciadła.

Masz wpływ na nasz magazyn!

Chętnie zapoznamy się ze wszelkimi opiniami, aby w kolejnych numerach jak najbardziej swoją zawartością odpowiadać na potrzeby naszych czytelników. Gwarantujemy, że to właśnie głos czytelników będzie dla nas wyrocznią w zakresie doboru autorów i tematów. Jeżeli czujesz, że w naszym miesięczniku czegoś Ci brakuje albo chcesz coś zmienić - napisz o tym do nas. Wszystkim sugestiom i opiniom uważnie się przyglądamy i jeżeli uznamy, że są pozytywne dla rozwoju naszego pisma, wdrażamy w życie. Interesują nas także opinie na temat drukowanych artykułów - czy prezentują właściwy poziom, czy są ciekawe i napisane z talentem popularyzatorskim.

Dołącz do zespołu!

Nasz magazyn jest pismem otwartym na nowe pomysły i nowych autorów. Zapraszamy każdego, kto chce się podzielić swoją wiedzą lub doświadczeniem astronomicznym do współredagowania magazynu. Nie obawiajcie się nadsyłać swoich artykułów, opisów obserwacji lub testów sprzętu, które przeprowadzaliście. Każdy temat jest dopuszczalny, o ile może zainteresować miłośników astronomii. Każdy ciekawie napisany tekst ukaże się w naszym magazynie. Może to być wielka szansa dla każdego, kto czuje w sobie talent pisarski czy popularyzatorski. Nie zmarnuj tej szansy! Dołącz do nas!

Zamów prenumeratę

Staramy się, aby nasze pismo było dostępne w sprzedaży w jak największej liczbie punktów na terenie kraju. Jednak jako podstawową formę sprzedaży pisma proponujemy prenumeratę. Kupując prenumeratę, otrzymujesz pismo na wskazany adres w niższej cenie za egzemplarz z gwarancją otrzymania każdego numeru. Dodatkowo masz możliwość wzięcia udziału w różnych korzystnych akcjach ogłaszanych na bieżąco w naszym miesięczniku. Sposób zamówienia prenumeraty opisany jest w dziale "Jak Kupić?".

Telefon : 515-773-590
E-mail : redakcja@astronomia.media.pl

You like taking the lead of line?

Being the first to know always feels great... Signing up to our newsletter gives you exclusive access to our Grand Opening!