Reklama

Zapraszamy wszystkie firmy których klienci są lub mogą zaliczać się do grona miłośników astronomii do reklamy w naszym miesięczniku. Astronomia jest jedynym na polskim rynku miesięcznikiem przeznaczonym dla miłośników astronomii, dlatego zamieszczenie właśnie u nas reklamy jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia do tej grupy klientów.

Cennik reklam dla jednokrotnej emisji


Okładka magazynu
druga strona 2400 zł
trzecia strona 1600 zł
czwarta strona 3000 zł
Wnętrze magazynu
cała strona 1600 zł
1/2 strony 1000 zł
1/4 strony 600 zł


Podane wyżej ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich podatek VAT 23%. Dla reklamodawców zamawiających reklamę na więcej niż jeden miesiąc (jeden numer pisma) przewidujemy dodatkowe korzystne rabaty.

Sposób zamawiania i warunki techniczne

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z reklamą należy kierować na adres redakcja@astronomia.media.pl. W razie potrzeby kontaktu telefonicznego należy kontaktować się z redaktor naczelną, tel. 515-773-590.

Reklamę można przesłać w formie:
- Gotowej grafiki w dowolnym popularnym formacie graficznym (najlepiej PDF, TIF, PNG). Zalecana rozdzielczość to min. 300 dpi.
lub
- Opisu zawartości reklamy do wykonania przez naszego grafika, w tym jednak przypadku naliczone zostaną dodatkowe koszty związane ze stworzeniem reklamy negocjowane indywidualnie.

Numer zamykany jest pierwszego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc wydania. Tym samym reklamy np. do numeru listopadowego należy przesłać najpóźniej do 1 października.

Telefon : 515-773-590
E-mail : redakcja@astronomia.media.pl

You like taking the lead of line?

Being the first to know always feels great... Signing up to our newsletter gives you exclusive access to our Grand Opening!