Przy jednym zakupie można skorzystać tylko z jednej wybranej promocji (z wyjątkiem darmowej prenumeraty elektronicznej dla prenumeratorów wersji drukowanej, dostępnej łącznie z innymi promocjami)

Darmowa prenumerata elektroniczna dla prenumeratorów wersji drukowanej

Kupując prenumeratę drukowaną, na życzenie kupującego, otrzyma on bezpłatnie prenumeratę elektroniczną na taki sam okres. Wersja elektroniczna gazety ukazuje się na około tydzień przed wersją drukowaną i jest dostępna w postaci pliku pdf będącego wierną kopią wydania papierowego. W celu otrzymywania prenumeraty elektronicznej należy podać obok tradycyjnego adresu do wysyłki wersji papierowej także adres mailowy na który wysyłany będzie link do wersji elektronicznej.

Promocja prezentowa - prenumerata za pół ceny

Zrób niebanalny prezent urodzinowy, imieninowy lub bez okazji i podaruj komuś prenumeratę drukowaną którą kupisz za pół ceny. Kupując dla siebie nową prenumeratę (lub przedłużając bieżącą) masz prawo zakupić drugą taką samą prenumeratę (wysyłaną na adres obdarowanego) za pół ceny. Na zakupioną prenumeratę otrzymasz drukowane imienne potwierdzenie które możesz przekazać obdarowanemu. Warunkiem skorzystania z promocji jest to aby przynajmniej jedna z dwóch kupowanych prenumerat dotyczyła osoby, która jeszcze nie była nigdy prenumeratorem.

Dla członków PTMA roczna prenumerata o 10% taniej

Jeżeli jesteś członkiem PTMA możesz zakupić roczną prenumeratę wersji drukowanej w cenie 140 zł zamiast 156 zł. Prenumeratę w promocyjnej cenie możesz zakupić (lub przedłużyć) od dowolnie wybranego numeru.


Dla bibliotek szkolnych - 50% taniej

Zapraszamy szkoły do zakupu prenumeraty dla swoich bibliotek w specjalnej cenie – 50% ceny okładkowej. Roczna prenumerata na 2016 rok kosztuje w tej promocji tylko 95,40 zł. Oferta ta przeznaczona jest wyłącznie dla szkół.