Przy jednym zakupie można skorzystać tylko z jednej wybranej promocji
(promocje nie łączą się)

Rabat w prenumeracie za dobre oceny na świadectwie

Koniec roku szkolnego to dobry czas na nagrody za wysoką średnią ocen na świadectwie szkolnym. Dlatego redakcja Astronomii przygotowała specjalną promocję „Zysk z nauki”. Kupując lub przedłużając dowolną prenumeratę, za okazaniem świadectwa szkolnego można skorzystać z rabatu do 30% od cen regularnych prenumeraty, a nawet otrzymać prenumeratę za darmo.
Dla średniej ocen z zakresu 4,00-4,49 rabat wyniesie 10%
Dla średniej ocen z zakresu 4,50-4,99 rabat wyniesie 15%
Dla średniej ocen z zakresu 5,00-5,49 rabat wyniesie 20%
Dla średniej ocen z zakresu 5,50-6,00 rabat wyniesie 30%
Korzystając z tej promocji, można obniżyć cenę zakupu egzemplarza z 15,90 zł do nawet 8,40 zł (przy prenumeracie dwuletniej). Jednak to nie wszystko, bo dla osób mających na świadectwie wyłącznie oceny celujące mamy prezent specjalny: Pierwszym pięciu osobom, które prześlą nam skan swojego świadectwa z samymi szóstkami przyznamy bezpłatne roczne prenumeraty Astronomii.

Dodatkowe warunki:
1. W promocji biorą udział świadectwa wystawione na zakończenie bieżącego roku szkolnego uczniom szkół podstawowych (kl. IV i wyższe), gimnazjów, szkół zawodowych i średnich.
2. Prenumerata musi być zamówiona na ucznia, na którego wystawione jest świadectwo.
3. Dla uwzględnienia rabatu zamówienie musi być opłacone do 15 lipca 2017 r.
4. Prenumerata może dotyczyć dowolnego okresu (jeżeli np. bieżąca prenumerata kończy się dopiero w październiku, można zamówić prenumeratę od listopada).

Darmowa prenumerata elektroniczna dla prenumeratorów wersji drukowanej

Kupując prenumeratę drukowaną, na życzenie kupującego, otrzyma on bezpłatnie prenumeratę elektroniczną na taki sam okres. Wersja elektroniczna gazety ukazuje się na około tydzień przed wersją drukowaną i jest dostępna w postaci pliku pdf będącego wierną kopią wydania papierowego. W celu otrzymywania prenumeraty elektronicznej należy podać obok tradycyjnego adresu do wysyłki wersji papierowej także adres mailowy na który wysyłany będzie link do wersji elektronicznej.

Promocja prezentowa - prenumerata za pół ceny

Zrób niebanalny prezent urodzinowy, imieninowy lub bez okazji i podaruj komuś prenumeratę drukowaną którą kupisz za pół ceny. Kupując dla siebie nową prenumeratę (lub przedłużając bieżącą) masz prawo zakupić drugą taką samą prenumeratę (wysyłaną na adres obdarowanego) za pół ceny. Na zakupioną prenumeratę otrzymasz drukowane imienne potwierdzenie które możesz przekazać obdarowanemu. Warunkiem skorzystania z promocji jest to aby przynajmniej jedna z dwóch kupowanych prenumerat dotyczyła osoby, która jeszcze nie była nigdy prenumeratorem.

Dla członków PTMA roczna prenumerata o 10% taniej

Jeżeli jesteś członkiem PTMA możesz zakupić roczną prenumeratę wersji drukowanej w cenie 140 zł zamiast 156 zł. Prenumeratę w promocyjnej cenie możesz zakupić (lub przedłużyć) od dowolnie wybranego numeru.


Dla bibliotek szkolnych - 50% taniej

Zapraszamy szkoły do zakupu prenumeraty dla swoich bibliotek w specjalnej cenie – 50% ceny okładkowej. Roczna prenumerata na 2016 rok kosztuje w tej promocji tylko 95,40 zł. Oferta ta przeznaczona jest wyłącznie dla szkół.