KONKURS ROBBO

Pamiętacie jeszcze Robbo? To polska, jedna z najlepszych 8-bit gier arkadowych wszech czasów, stworzona przez Janusza Pelca i wydana w 1989 roku przez firmę LK Avalon na komputery Atari XL/XE. Zadaniem gracza było zebranie odpowiedniej liczby śrubek i udanie się na kolejną planetę. Tytułowy robot musiał unikać pułapek, zbierać klucze i przechodzić przez labirynty wy- pełnione przedmiotami i przeszkodami.

Na czym polega konkurs? Zaprojektuj dowolną techniką plakat w tematyce kosmicznej, nawiązujący do gry Robbo. Przygotuj pracę w formacie plakatu w formacie B2 (lub zbliżonym 707x500 mm), w dowolnej technice: rysunek, malarstwo, kolaż, cyfrowe techniki mieszane w postaci fotomontażu, matte painting, przetworzonej cyfrowo fotografii, digital painting, grafiki wektorowej, etc.

Prace konkursowe należy przesłać na adres konkurs@astronomia.media.pl

Do pracy należy załączyć poniższe oświadczenie i zgodę:
--------------
Oświadczam, że jestem pomysłodawcą i autorem plakatu promującego czytelnictwo. Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie mojego plakatu przez organizatora konkursu w dowolnym czasie i w dowolnej formie.
Jednocześnie wyrażam zgodę na nieodpłatne przekazanie autorskich praw do plakatu, zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) na wszelkich polach eksploatacji, o których mowa w art. 50 tej ustawy, w szczególności: do druku w dowolnej liczbie egzemplarzy, zamieszczania w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niniejszego konkursu zgodnie z zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000).
--------------


Do wygrania są następujące nagrody:

1) Książka ufundowana przez UBU Lab "Odkrywanie kodu - wprowadzenie do programowania w sztuce i humanistyce".
2) Książka ufundowana przez UBU Lab "Robbo.Solucja".
3) Nagroda w postaci gry Robbo, jest to reedycja z 2018 roku, wersja kolekcjonerska (kaseta) ufundowana przez firmę Retronics.
4) Stowarzyszenie Retrokomp ufundowało nagrodę w postaci 3 wejściówek do muzeum dla dziecka z opiekunem i rodzeństwem w Gdańsku.
5) Wydawca magazynu "Atari Fan" ufundował komplet magazynów Atari Fan - od numeru 1 do 6 (6 jeszcze nie wydany).
6) Wydawca miesięcznika „Astronomia”, Apogee Games Mariusz kulma ufundował roczną, półroczną i kwartalną prenumeratę pisma.
7) Muzeum retrokomputerów z Wrocławia ufundowało nagrodę w postaci 3 darmowych wejściówek do muzeum dla dziecka z opiekunem i rodzeństwem.
8) Muzeum retrokomputerów z Katowic ufundowało nagrodę w postaci 3 darmowych wejściówek do muzeum dla dziecka z opiekunem i rodzeństwem.
9) Firma Apogee Games ufundowała 3 prenumeraty magazynu "Astronomia" dla 3 pierwszych miejsc.


Telefon : 515-773-590
E-mail : redakcja@astronomia.media.pl

You like taking the lead of line?

Being the first to know always feels great... Signing up to our newsletter gives you exclusive access to our Grand Opening!